Aydaki Uzaylı Kulesinin Sırrı Çözüldü

726

Komplo teorisyenleri uzaylılara ait yaşam belirtileri arıyor. Google Moon uygulaması ile Ay’daki görüntülerde 3,5 mil( 5,6 km) yüksekliğinde bir fırlatma rampası görüntülendi. Youtube’da günlük ufo görüntüleri paylaşan “MexicoGeek” isimli kullanıcının yayınladığı video ile keşfedilmiştir. MexicoGeek isimli kullanıcı Google Moon uygulamasını kullanarak the Rupes Liebig and Rimae Marsenius kraterleri arasına zoomladığında farketmiştir. Şimdi ise NASA’da LROC ay haritalama görevi üzerine çalışan bir araştırmacı ise krater içinde kraterden başka birşey olmadığını söylüyor. Sivrilik krater merkezi dışındaymış gibi görünüyor, ancak bu kraterler, küçük beyaz parlak yapılar değildir.

merseniues-krateri

nasa-krater

Güneş, krater duvarında çukur doğuda ufuk boyunca bir gölge oluşturur

google-earth

Google -Moon’da görülen hali

Bilirkişi raporuna göre değerlendirmelerde anlaşmazlıklar oluştu. Noah Petro adında LROC misyonunda görevli bilimadamı diyorki: “o tepe kısmı değil. Olan şu ki büyük kraterden sonra çıkıntı kısmında olusan küçük bir krater daha var, Mersinuis E. LROC,Nasanın uzay aracı olup, ayında yörüngesinde dönmektedir. Huffington Post a göre, Noah Petro, kulelerin görünüşü, bütün resimlerin bir araya getirilmesiyle oluşan yapay bir olgudur. Nao Petro, Yüksek ışıklı resimlerde parlayan kraterler , ayın diğer kısımlarına oranla herhangi bir anormallik olmadığını açıklıyor. Ufuktaki güneş o kadar düşük ki krater çukurunun doğusunda gölge oluşturuyor. Koyu kısmın kraterinin içine düşmesi gibi gözüken şey kraterin zeminindeki materyaldir. uzay ajansları tarafından koyulan ve İnternetteki serbestçe ulaşılabilen ayın çıkıntıları hakkındaki resimler uzaylı komplolarındaki son durumdur.

Kaynak : Daily Mail

PAYLAŞ
Önceki İçerikSümer Dinsel Terimlerinin Türkçedeki Karşılıkları
Sonraki İçerikHititlerde Falcılık
36 yaşındayım. Yıldız Teknik Harita Mühendisliği mezunuyum. Taşınmaz değerlemesi yapıyorum. Bilim,uzay, tarih,arkeoloji konularına ilgi duyuyorum. Ön Türk Tarihini araştırmaktan keyif alıyorum. Yüzüklerin Efendisi ve Türkler üzerine (Orta Dünya'nın Analizi) kitap çalışmam tamamlandı. Yakın zamanda yayımlanacak.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER