İçimizde gizli olan ne, gelecekte bizi ne bekliyor? “Evre”

0
304

“Görür, duyar, dokunur ve bize tanıdık gelen duyguları deneyimleriz. Ama yeteneklerimiz bununla sınırlı mıdır? Acaba birileri kendi çıkarları için en önemli yeteneğimizi çalmış ve sonra da bu konuda konuşmayı yasaklamış olabilir mi?

Sonuç olarak, insan kültüründe ve tarihinde değiştirilmiş bir şey var ve biz bu konuda hiçbir şey bilmiyoruz. Bizden ne gizliyorlar? Hayatın bize sunabileceği belki de en güzel şeyi gizleyerek bir imparatorluk kuran kim?

İnsan gelişimini engelleyen kim ve bundan kimin kazanımı var? İçimizde gizli olan ne, gelecekte bizi ne bekliyor?”

Beden dışı deneyim yöntemleri Türkçe Pdf http://obe4u.com/files/phase_tr.pdf

Beden dışı deneyim http://obe4u.com/tr/

Yüzüklerin Efendisi romanında yer alan en önemli karakterlerin hangi mitolojilerden alındığını karşılaştırmalı ve detaylı olarak anlatan inceleme-araştırma çalışması yayımlandı. Bugüne kadar sayısız araştırma yapıldı. Kitaplar, makaleler yazıldı. Ancak tam anlamıyla deşifre edilemedi. Bu konuda rehber bir kitap olacak. Kısacası, Tolkien’in romanı yazarken yaptığı kokteyli nasıl hazırladığını göreceksiniz. Bunun yanında Türk kültürünün diğer kültürlerle olan derin bağlarını da. Röportaj için buraya tıklayın. Kitabı imzalı satın almak için buraya tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here