Reptilianlar Nedir?


Dünya’yı  şekil değiştirebilen reptilian adı verilen bir ırk tarafından yönetildiğini duysanız ne hissederdiniz? İster inanın ister inanmayın bu fenomen ve siyaset-bilim-kurgu senaryosu tarihsel araştırmacıların yanı sıra manevi bakışın odağı haline gelmiştir. Tarihteki yılanlar ve uçan ejderhalar  ve yerli halkların efsaneleri altlık oluşturmuştur.

Akademisyenler ve tarihçiler  Dicle ve Fırat nehirlerinin Bereketli Hilal  denilen bölgede yaklaşık 6000 yıl önce Sümer kültürünün ani yükselişini hayretle karşılaşmışlardır. Bu ani yükseliş kültürel evrim ve popüler tarih  teorisine uygun değildi.Sümerlerin  yükselişi büyük bir bulmaca olmuştur. William Irwin Thompson’ a göre Sümerlerin yaşadığı bölge Neolitik kültürde köylü hayatında gelişmiş uygarlık seviyesine geçiş için uygunsuz bir araziydi.

Çağın en büyük sümerologlarından Profesör Samuel N. Kramer tabletlerdeki okumalarına göre  Dünya’nın ilk tıp  ve ilaç bilimi ,  Dünya’nın ilk beyin ameliyatı. Dünya’nın ilk tarım ve çiftçi almanağı.  Dünya’nın ilk kozmolojisi ve astronomisi Dünyanın ilk hukuku En önemlisi, Sümerler, metalurji , alaşım eritme yeteneğine sahip teknolojiye ve dünyanın ilk genetik mühendisliğine sahiptiler.

İlginizi çekecek bir başka içerik için buraya tıklayın.

Tarihçi Zechariah Sitchin 12. gezegen isimli kitabının devamı olan “World Chronicles”‘da  genetik manipülasyon yoluyla Sümer tanrılarının melezleme programı açıklanır. Aslında kanıt tüm halkların efsanelerinde bulunuyor ve mitlerin yeniden değerlendirilmesi gerekiyor. Gılgamış ve Agga efsanelerindeki ” insanlar ve yılan”, indus vadisi, Nagas ve antik hint destanındaki ” yılan tanrı”,  Mayalar’ın  yılan tanrıya saygı  kitabı “Chilam Balam” gibi  birçok tarihsel kalıntıda gözlemlenebilir.

saintpatrick

Aziz Patrick’in yılanları

chilambalam01

Maya Tableti

misirdaki teknoloji

Mısır

Birçok araştırmacının ortak görüşü dünyayı uzaylıların yönettiği , bu uzaylı sürüngen-insan melezlerinin de köklerinin Orta Doğu’da, yani Türkiye, İran ve Irak’ın bir bileşimi olan bölgedeki dağlarda yerin altında olduğunu ve oradan çoğalıp dünyayı kontrol altına aldıklarını anlatıyor. Tarihin çeşitli dönemlerinde aynı bölgeden tekrar tekrar çoğalıp yayıldıklarını söylüyor. Bir kısım araştırmacı da  bunların yerin altındaki mağaralarda yaşadıklarını söylüyordu.
Reptilian grubu bir çok ünlü/seçkin insanı ve pratik olarak her dünya liderini kapsıyor.Örneğin,İngiltere’nin Ana Kraliçesi, George W. Bush, Hillary Clinton, Harold Winson, Tony Blair. Bu insanların ya kendileri Reptilian veya sürüngenler için çalışıyorlar. Rothschilds, Rockefellers, İngiliz Kraliyet ailesi ve ABD’nin ve dünyanın geri kalanının idareci politik ve ekonomik aileleri bu AYNI soydan geliyor.Genetik yapılarının sağladığı – Reptilian – memeli DNA kombinasyonu onların şekil değiştirmesini sağlıyor…
Dinazoradamlar (dinosauroids), kertenkeleadamlar (lizardmen), Draconialılar ve Saurialılar gibi ifadeler de kullanılmaktadır. Sürüngen insanımsılar, doğaüstü güçlere sahip ve zekaca çok gelişmiş sürüngen-insan karışımı varlıklardır.

Bunu da okuyabilirsiniz  Niçin hapşırıyoruz?

Dünya’yı yöneten 13 ailenin reptilian olduğu söylenir.

Rothschild (bauer or bower) – pindar
Bruce
Cavendish (kennedy)
De medici
Hanover
Hapsburg
Krupp
Plantagenet
Rockefeller
Romanov
Sinclair (st. clair)
Warburg (del banco)
Windsor (saxe-coburg-gothe)

Sözün kısası eski medeniyetlerde hayal ürünü yada fantastik olarak görünen bazen insanların tanrı diye adlandırdığı bazen de saygı duyulan güce sahip varlıklar olarak gördüğü birçok heykel , tablet, hiyeroglifteki resmedilenlerin reptilian olduğu düşünülmektedir. Bir görüşe göre de cinlerin aslında reptilian olduğu düşünülmektedir. Yazının başında belirttiğim gibi inanmak size kalmış.


1981/Mersin doğumlu, Harita Mühendisi, Araştırmacı-Yazar, Gayrimenkul Değerleme Uzmanı, Kitap: Orta Dünyanın Analizi HKMO, İçel Sanat Kulübü,