Metafizik

10 Adımda Astral Seyahat Teknikleri

 İlk 3 adım astral  seyahate hazırlık aşamasıdır.

1. Sabahları deneyin

Astral seyahat  genelde gece yatmadan önce yapılır.Aksine sabah uyandığında ve hala uykulu iken daha kolay geçiş yapılır.Bazıları şafak vaktinde gerekli olan gevşeme ve artan farkındalığın daha çok olduğu söylenir.Ama bu konuda hiçbir zaman keskinn kurallar yoktur.Herhangi bir zamanda astral seyahat etmek mümkündür. Bu kişisel tercih veya hissetmekle ilgili birşeydir.

 

 

2. Doğru ve uygun bir atmosfer yaratın

Astral projeksiyon derin bir gevşeme durumuna gerektirir, bu yüzden tamamen rahat konum evinizin bir bölümünde yapılmalıdır. Yatağınızda ve kanepenizde  zihnen ve bedenen rahatlayın. Odada tek başınayken yapmanız daha kolay. Odada rahatsız edici seslerin olmaması gerekir.Başka hiç kimse astral seyahatte olduğunuzu bilmemeli. Bunun için uygun bir zaman seçin. Rahatsız edici herşey gevşeme durumunuzu bozabilir.

 

3. Uzanın ve Rahatlayın

Seçtiğiniz odada yatağa kendinizi yerleştirin. Gözlerinizi kapatın ve rahatsız edici düşüncelerin zihninizi temizlemeyi deneyin. Vücudunuzun ve nasıl hissettiğini yoğunlaşın. amaç tam zihin ve beden gevşeme elde etmektir.
Kaslarınızı esnetin ve daha sonra onları gevşetin. Senin ayak ile başlayın ve yavaş yavaş başınıza yol yapın. Tüm kas tamamen rahat olduğundan emin olun.
Derin nefes alın ve tamamen nefes verin. Göğüs ve omuzlarda gerginlik olmasın.
Nefes üzerinde zihninizi odaklayın.Endişeli düşüncelerden kurtulun. Sadece kendiniz gevşemeye adapte edin.
Bu işlemleri hızlandırmak için kuvars kristali kullanılabilir.

Gözlerinizi yavaşça yarı kapalı hale getirin.  Meditasyon ve astral sırasında elinizde kristalinizi tutun veya göğüs veya karın üzerine yerleştirebilirsiniz. Kristal astral seyahati  güçlendirmek ve yüksek titreşimler nedeniyle sizi koruyacaktır.

 

2. adım Ruhun vücuttan hareket etmesidir.

4. Hiptonize duruma ulaşmak

Bedenen  ve zihnen uyku durumuna geçin ama tamamen bilincini kaybetmek yok. Uyanıklık ve uyku, bir hipnotik durumuna yakın olmak, astral projeksiyon gerçekleşmesi için gereklidir. Aşağıdaki yöntemi kullanarak, bu duruma ulaşmay sağlayın:
Gözlerinizi kapalı tutun. Zihniniz vücudunuzun bir bölümüne odaklayın. Örneğin eller veya ayaklar.

Diğer tüm düşüncelerden arınmak için odaklanmaya devam edin.Vücudunuzun bir bölümünü hareket ettirmek için zihninizi kullanın. Ancak fiziksel olarak hareket ettirmeyin. Ayak veya el parmaklarını kıvırmaya çalışın. Bu hareketleri zihninizde görselleştirmeye çalışın.astral5

 

 

Vücudunuza odaklanmayı genişletin.  Sadece zihnini kullanarak bacaklarınızı, kollarınızı ve başınızı hareket ettirin.

 

5. Titreşim Durumuna geçme

Ruh, bedeni terke hazırlanırken, farklı frekanslarda dalgalar halinde gelen birçok duygu titreşimleri bildirir. Bu titreşimlere karşı kendinizi serbest bırakın. Titreşimlerden dolayı paniğe kapılmayın.

 

6.  Vücudunuzdan ruhunuzu çıkarmak için zihninizi kullanın.

 

Uzandığınızı zihninizde hayal edin. Ayaklarınızdan başınıza vücudunuzu hareket ettirin. Kendine ve etrafınıza bakın. Yataktan kalkın   vücudunuza bakmak için arkanızı dönün ve  odanızda yürüyün. Eğer yatakta kendi vücudunuzu görüyorsanız başarılı bir şekilde astral boyuta geçmişsiniz demektir. Eğer ruhunuzu bedeninizden ayırmakta sorun yaşıyorsanız tekrar el ayak ve parmaklarınızı kaldırmayı deneyin.

7. Vücudunuza geri dönün

Ruhunuz her zaman gümüş kordon denilen bağla vücudunuza bağlıdır. Bu defa sadece zihninizde değil bedeninizde ayak ve el parmaklarınızı hareket ettirin.

 

Üçüncü aşama Astral seyahati keşfetmek

8. Vücudunuzun ruhunuzu yansıttığını kabul edin.

Eğer vücudunuzun ruhunuzu yansıttığını kabul ederseniz iki ayrı düzlemde gerçekten olduklarını teyit etmek isteyeceksiniz.
Bir dahaki sefere astral projeksiyon pratiğinde vücudunuza bakmak yerine evin başka bir odasına yürüyün.
Diğer odada bir nesne, fiziksel anlamda daha önce hiç fark etmediğiniz bir şeyi inceleyin. Mümkün olduğunca çok detayı görmeye çalışın, renk, boyut gibi..

9. Daha fazlasını keşfetmek 

 

Sonraki astral seyahatlerinizde daha önce gitmediğiniz yakın yerlere gidin. Orada gördüğünüz şeyleri mümkün olduğunda not edin. Sonrasında fiziksel olarak gidip aldığınız notları karşılaştırın.

 

 

 

10. Vücudunuza geri dönün

 

Bazı astral  seyahatlar yabancı yerler keşfetmek için yeterli pratikler yapılması gerekir. Özellikle tehlikeli olduğunu söylüyorlar. Korkmayın, uzun iyi bir deneyim olacak,  Eğer astral proje önce kendinizi parlayan beyaz ışığında yıkanmış hayal etmek güzel. Çevrenizdeki veya içinizde bir bulut gibi düşünün.

Astral yolculukların tadını çıkarın!

 

Orta Dünyanın Analizi'ni satın almak için tıklayın

admin

1981/Mersin doğumlu, Harita Mühendisi, Araştırmacı-Yazar, Konut değerleme Uzmanı, Ekstrembilgi Yöneticisi, Kitap: Orta Dünyanın Analizi HKMO, İçel Sanat Kulübü, TDUB üyesi

Related Articles

23 Comments

 1. Bilgiler icin tesekür ederim, bence cok ilginc birsey ama pek inanamiyorum böyle seyler mümkün olduguna.

 2. Metafizik yani fizik bilimlerinin dışında kalan manasında bir kategorimizdir. İnanmak veya inanmamaktan ziyade bilimsel olarak kanıtlanmışlığı önemlidir. Bugüne kadar kanıtlanmış bir astral seyahat tecrübesi yoktur. Ancak yine de “bakın burada bu var” demeyi doğru buluyoruz.

 3. Admin ,,, ben daha 11 yaşındayım be 1 kez istemsiz 2 kez istemli astral yolculuk yaptım.Bu tamamen inanç meselesi.Hatta son gidişimde Taksim meydanında astral yolculuğa çıımış bir sürü insan gördüm.Eğer sorularınız varsa cevaplayabilirim

 4. Arkadaslar bende soyle birsey var yani deniyorum bu as yi 2 gun once ogrendim ve sabah aksam deniorum cok ugrastigimda vucumda bir uyusma oluo bole kolarimda bide bacaklarimda karincalanma oluo ve buarada ben ruhumu yani diyelim ruhumu yani simdi elimi oynatmayi hayal ediorum ama ben simdi gercekten oynatabildigimi nerden anlarim gozlerimi kapadigimda hayal edemiorum dogru duzgun tek gordugum sey karanlik NE OLUR UZUN DIYE OKUMAMAZLIKTAN GELMEYIN YAPABILENLER VEYA EN AZINDAN TITREME ASAMASINA GELEBILENLER LUTFEN OKUSUN VE ALLAH RIZASI ICIN YARDIMCI OLSUN
  Buarada yaslan bi alakasi varsa simdiden soyliim yasim 12

 5. Arkadaslar ne olur bana yardim edin bende en fazla kol ve bacaklarimda uyusma ve karincalanma oluo ve dogru duzgun gozumde canlandiramiorum ne olur yardim edin bana yapanlar veya titreme kisminq gecenler lutfen bana yardim etsin

 6. öncelikle bu işin yaşla bir kısıtlaması yok cocukların hayal gücü daha geniş oldugu için cocukların yasaması daha normal dogru olup olmadıgı tabi ki tartısılır ama ben daha önce yasadım istemsiz olarak ve 13 14 yasındaydım yasadıgımda cünkü uyandıgımda annem basımda aglıyordu öldüm sanmıştı beni su an 25 yasındayım bır daha yasamadım ama cocukken olmuştu bana sanırım insanın hayal güçü kısıtlandıgı için artık yapmakta zorlanıyor.

 7. Bir odada iki kişi aynı anda astral seyahat yaparsa birbirini görebilirlermi?

 8. Daha önce dükkana annemin poşet getirdiğini gördüm ben bunu rüya zannettim fakat poşetleri görünce rüya olmadığını anladım ama nasıl olduğunuda bilmiyordum astral seyahati görünce araştırmaya başladım çok garipti.

 9. Ben baya uğraştım elimi hissetmiyordum sanki beni kutuya koyup çeviriyorlardı ama yapamadım bu sefer yapıcam yaparsam yazarım

 10. Astral Seyahat edenler mevcuttur. Astral seyahate inanıyorum çünkü bana sürekli olan birşey bu. karmaşık ama kontrol edemiyorum malesef, ruhum bedenden ayrılıyor bazen kendimi izliyorum fakat tam detaylı değil , uyuduğum yer bazen çok katlı oluyor tepesine çıkıyorum bazende yakınlarda bir bina varsa tepesine çıkıp etrafı seyrediyorum. bedene geri döndüğümde ise inanılmaz bir rahatsızlık veriyor aşırı bir titreme zıplama ve aşırı bir korku oluşuyor. her ne kadar engellemeye çalışsamda istemsiz olarak haftada iki üç defa kesin oluyor.
  İlk başlarda hoşunuza gidebilir sonrası sıkıntılı tavsiye etmiyorum. denemeyin

 11. Hiç yapmadım 2 gündür araştırma yapıyorum ve çok yapmak istiyorum deneyeceğim sizle yapmalı mıyım?

 12. bence bu deney sadece zihnin bi oyunu beyin algılaması zaten o gördüğümüz yerler gittigimz yerler bende yaptım ama bi eşyayı elime aldıgımda incelemekte zorluk çekiyorum ayrıntılar olmuyor sadece aklın hafızanın önceden gördügü bellek altında yatan şeyler ama çook eğlenceli bi o kadarda korkutucu .yapamayan var mı ??

 13. Ben daha önceden demedim ve astral seyahatı yaşadım. Çok iyi odaklanmanız lazım ve seyahat öncesi ağır yiyecekler yemeyin et gibi sindirimi zor olan yiyecekleri rahat bir yatak bulun üstünüze rahat seyler giyin dar olmasın ve çarşafla yatın. İlk önce derin derin nefes alın gözlerinizi kapatıp sanki bi ipi tutacakmış gibi odaklanın kulaklarda oğuldama olucak sanki bass müzik dinliyor gibi sonra be ipi tutmaya çalışın devamlı deneyin ayaklarızı hareket ettirin sakın yılmayın yaptıkça eğzersiz olarak başarı elde elde edeceksiniz.. Ve sakın korkmayın korkarsanız asla yapamazsınız… Sevgilerle herkese

 14. Defalarca titreme aşamasına geldim fakat isteksizlikten dolayı olmalı ki çıkamadım.zihnim aşırı derecede açılıyo. Ilk başta deneyen ben ile o aşamadaki ben farklı gibi. Bunu boş bir uğraş olarak görüp sonrasında ya kendi isteğimle uyanıyor ya da uyuyorum.

 15. Ben defalarca titreme aşamasına geldim fakat isteksizlikten dolayı olmalı ki çıkamadım.zihnim aşırı derecede açılıyo o aşamadaki ben farklı gibi. O anda ilk başta olduğu kadar istekli olmuyorum.belki de dediğiniz gibi inançla alakalıdır. Bilemiyorum. Bazen de boğazımda aşırı tükürük birikiyo çok garip oluyo. Daha önce sadece bir defa çıktım, o gün çok yorgundum. Sabah namazından sonra çıktım. Normalde denesem çıkamam ama o gün denemedim ona rağmen çıktım aşırı garip. Çok yorgun olduğum bir günde yine denicem

 16. Bende ilk denedigimde titreme oldu ama pes etmedim ve en sonunda basardim . gece saat 3 gibi sessiz ve karanlik oldugu icin ruhum çok rahat çıkıp hareket etti. İlk basta kendimi gordum sonra evin icinde dolastim ve kardessimin mezarina gittim belki hayal gucumdu bilmiyorum ama kardesimin ruhunu gordum ve konustum sonra geri vucuduma donmem cok zor oldu ve nerdeyse kalbim yerinden cikacak gibi cok hizli atiyordu . ve vucudum çok titredi . Ertesi gun Bütün vücudum cok agriyordu. Bu arada yasim 18

 17. Hiç birşey karanlık bir odada siyah kedi aramak kadar zor değildir,hele odada siyah bir kedi yoksa…,Konfüçyüs

 18. Astral seyahat bu yazıda yazdığının aksine tehlikelidir nedeni ise gümüş kordonu kopan ve ruhları
  Astral boyutta hapsolan Kişiler (karanlıklar)sizinde kordonunuzu koparıp enerjinizi emmeye
  Çalışabilir

 19. Ben Astral Seyahati 2 sene önce duymuştum. Merak edip araştırmıştım. Ozamandan beridir hep yapmaya çalışıyordum. Hergün deniyodum. Kısacası 2 ay gibi bi sürede çıkmayı başardım. Bence denemelisiniz. Orası bambaşka bir yer. Çoğunuzun derdi bacak ve kollarda uyuşma oluyo galiba. O sorunu nasıl çözeceğinizi anlatayım; Bacak, kol uyuştuğu zaman kalp hızlı atmaya başladığı anda sakın korkmayın. Unutmayın En üstün varlık insandır. Uyuşma olduğu anda sanki bi hakata tutunmuş gibi düşünün ve ruhunuzu çektiğinizi düşünün. Sonra bi anda kendinizi odanın herhangi bir yerine bakıyo olarak göreceksiniz. Sakın korkmayın hemen vücudunuza bakın. Ama vücudunuza fazla yaklaşmayın. Sonra etrafınıza bakın herşeyi net bi şekilde görmeye çalışın ve odadaki nesneleri şekilleri renkleri ezberlemeye çalışın. Bunları yaptıktan sonra vücudunuza yaklaşın ve içine girin. Sonra uyanacaksınız. Bidahaki denmenizde daha başarılı olucaksınız. Detaylı anlatım istiyorsanız ve sorularınız varsa cevaplayabilirim. İnstagram adresim-> ylcnckr8

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker