44 ABD başkanının aynı soydan geldiğini biliyor muydunuz?


Sadece 34 tanesi , Frankların  sekizinci yüzyılda yaşamış acımasız Kral Charlemagne’ ın soyundan gelmektedir.  Bunlardan 19 tanesi doğrudan İngiltere Kralı III. Edward’ın   soyundan gelmektedir. . Kraliyet soyundan gelen her Amerikan başkan adayı seçimleri kazandı.

Emperor_Charlemagne

“Bu bilgiler Londra merkezli aristokrat şeceresini bulunduran Burke Lordluğundan geliyor.

*Abd nin 4.Başkanı James Madison ve ABD’nin 12.Başkanı Zachary Taylor akrabadır.
*ABD’nin kurucusu George Washington ve Zachary Taylor akrabadır.
*ABD’nin 8.Başkanı Martin van  Buren ve yine bir Abd başkanı Theodore Roosevelt akrabadır.
*ABD’nin 8.Başkanı Martin van Buren yine bir Abd Başkanı Franklin Roosevelt ile akrabadır.
*ABD’nin kurucusu George Washington ve  Bill Clinton çok yakın akrabadır.
*12.Başkan Zachary Taylor ve yine bir başkan Franklin Roosevelt akrabadır.
*ABD başkanı James Garfield ve George Bushun babası Başkan George H.Bush akrabadır.
*ABD başkanlarından Hary Truman ve Barack Obama akrabadır.
*George Bush ve Barack Obama uzaktan kuzendir.
*Theodore Roosevelt ve Franklin Roosevelt akrabadır.
*George Washington ve ABD başkanlarından Aaron Burr akrabadır.

daha bir çoğunu bulabilirsiniz şimdi ünlü kişilerle başkanların akrabalıklarına geçelim

*George Washington ve II.Elizabeth akrabadır.
*Abd başkanlarından  Carter ve Elvis Presley  akrabadır

Tamamını aşağıdaki linkte görebilirsiniz.

tıklayın

Amerika 1776 yılında Avrupa monarşilerine karşı bağımsızlığını ilan etti, nasıl her  başkan Avrupalı hükümdarlar soyundan olur diye sorulabilir? İngiliz ve Fransız kraliyet soyundan üyelerini seçme ihtimali nedir? Başkanların demokratik seçildiklerini söylendiği  takdirde…

“Amerika her zaman  İngiltere ve Avrupa’nın aynı kraliyet aileleri tarafından idare edildiğini sözde  bağımsızlık savaşları sırasında mağlup olanlar arasında olduğu gibi geleneksel tarih devletleri olarak bilinir  “-Michael Tsarion,” Astrotheology ve Sideral Mitoloji “

New England Historical Genealogy Society,  Burkes Peerage, the Roman Piso Homepage ve diğer güvenilir kaynaklardan  David Icke, Michael Tsarion ve Fritz Springmeier gibi araştırmacılar bu kraliyet ve başkanlık kan bağını belgeledi.  başkanlık soy ağacında yeterince 44 başkanlarını   Windsor-Bush  kan bağını veya 13. Illuminati kanbağı, Merovingian bağını   aynı genel soyu paylaştığını göreceksiniz.

Yüz milyonlarca seçmenden bu akrabalık bağı bir tesadüf olamaz. New England Historic Genealogy Society Gary Boyd Roberts ( soybilimci ) ” “Amerikan Başkanlarının Ataları.” kitabında George W. Bush, kendisi doğrudan George Washington Millard Fillmore, Franklin Pierce dahil olmak üzere 16 eski ABD başkanlarından ilgilidir bu bağlantıları takiben Abraham Lincoln, Ulysses Grant, Rutherford B. Hayes, James Garfield, Grover Cleveland, Teddy Roosevelt, William H. Taft, Calvin Coolidge, Herbert Hoover, Franklin D. Roosevelt, Richard Nixon ve Gerald Ford.
Bush, Arnavutluk kralı yakından ilişkilidir ve İngiliz kraliyet ailesinin her üyesi ve Windsor House ile akrabalığı vardır.

Bunu da okuyabilirsiniz  Hacı Bektaşı Veli ile Ahi Evran İlişkisi

b3b7402cf3a22d294759c7a2ce87769e

Amerika’nın sahte siyasi ikiyüzlülükle her iki tarafa da kan bağından üyeleri yerleştirerek, eski hükümdarlar demokratik seçim var kisvesi altında tahtını haklarını garanti altına alıyorlar. Önceki dönemde 1996 yılında biz “Demokrat” Bill Clinton “Cumhuriyetçi” Bob Dole, kuzenini mağlup etmede  aynı taktiği görüyorum.

“Hatta 1996 seçimlerinde birbirlerine ‘karşıt’ Bill Clinton ve Bob Dole, uzak kuzenlerdir.  Clinton Dole’a  daha çok kraliyet kanı vardır ve doğrudan Windsor, İngiltere’nin 1227-1273 arasında  hüküm süren Kral Henry III,’nin soyundan gelir. Seçimin olma sebebi budur. “-David Icke,” Büyük Sır “(191-192)

Windsor-Bush kanbağında dönen Avrupalı / İngiliz kökeni, Amerikan başkanlarına ulaşır ve burada bitmiyor. Bu, Roma imparatorları geriye Babil krallarının ve kaydedilen tarihin başlangıcına yakın Mısırlı firavunlara yol devam ediyor.

Marie Antoinette ve XVI Louis’ten XVI. Louis, XII. Charles, IVI. Henry, VI. Philip, II. Robert ve birçok monarşiyle Fransız Tarihinde devam eder. Fransız Tarihi’nde Medici ailesi ve Castile Kraliçesi Isabella, İspanya Kralı Ferdinand ve Lorraine Hanedanı’yla birlikte Columbus’un Yeni Dünya’ya seferini destekleyen Fransız Kraliçe Catherine de  yer tutar. Kraliçe Isabella ve Kral Ferdinand aynı zamanda Hıristiyan olmayı reddeden milyonlarca insanın ölümüne neden olan 350 yıllık İspanya Engizisyon Mahkemeleri’ni açmış yöneticiler iken Lorraine Hanedanlığı’ndan Duke Godfroi de Bouillon ise ilk haçlı Kudüs Kralı’dır.

“Baba Bush ve eşi Barbara Bush, Godfroi de Bouillon’un soyundan gelmektedirler. Godfroi de Bouillon Avrupalı asilzadelerin Kudüs’ü başarılı bir haçlı seferle müslümanlardan alınmasına yol açmış ve Harem’üş-Şerif’teki saraya taşınmıştır. Godfroi de Bouillon Kudüs’ün ilk kralı ve İlluminati’nin soydaşları için önemli bir bölge olan Lower Lorraine Dükü’dür. George W. Bush İslami terörizme karşı haçlı seferi başlatmakla ilgili konuştuğu zaman, bu bir dil sürçmesi değildi…  David Icke “Alice Harikalar Diyarında ve Dünya Ticaret Merkezi Felaketi – Alice In Wonderland and the World Trade Center Disaster”

Bunu da okuyabilirsiniz  Osmanlı Padişahlarının Tarikatları

“Baba George ve eşi Barbara [Bush], 1099 yılında başarılı bir haçlı seferiyle ele geçiren Godfroi de Bouillon’ın torunlarıdır . İlluminati soyundan gelmektir.

İngiliz bağına baktığımızda Prens William ve Harry, Prens Charles ve Prenses Diana’nın soyu,  Kraliçe Elizabeth II, King George VI ve V, King Edward VII, Kraliçe Victoria, King Edward III, II, I ve Kral George III, II  şeklinde gider I. İncilin şimdi en çok okunan versiyonunu bastıran Kral I. James’ten geçer. James Mary Stuart, Kral Henry III, II, I, geri Roma İmparatorluğu’nun altında Plantagenet ve Habsburg hanedanlarının Kral John (Magna Carta’yı imzalayan) ve daha öncesinde Diğer dallar İskoçya, Avusturya, Almanya, İspanya, İsveç ve hatta Meksika’da soy sürdürüldü:

“Bu aynı bağlar da Galloway Lordlar ve Comyns gibi kilit İskoç ailelerini kapsamaktadır; Napoleon Bonaparte Avusturya Marie-Louise; Kaiser Wilhelm II ile evlendi.  Birinci Dünya Savaşı sırasında Almanya kralı; ve Açık ve üzerinde 1867 yılında vefat Maximilian, Meksika Habsburg imparatoru,   Bu Bloodline( Kan bağı)’ın Kral Juan Carlos İspanya ve Hollanda, İsveç ve Danimarka kraliyet hatları da dahil olmak üzere Avrupa’daki her hayatta kalan kraliyet ailesi, içine alır”-David Icke,” Windsor-Bush Bloodline “

Habsburglardan önce Lorraine ve Charlemagne Ev Merovingians aslen Fransa ve Kuzeybatı Avrupa’ya soyunu getirdi (Meroveus / Merovee) idi. M.S 4. yüzyılda Roma İmparatoru Konstantin, bir Hıristiyan Devleti haline gelen Roma İmparatorluğu’nun geçişinde başlatılan ve İznik ilk Konseyi başkanlık ilk sözde Hıristiyan imparator olarak geçti . Onları Herod’un İncili  ün yapmış Büyük ve Ptolemy XIV, en tanınmış Roma İmparatoru Julius Caesar oğlu gelmeden önce. Sezar aslında Kleopatra, en tanınmış Mısırlı Kraliçe ile kan bağı için evlendi. Daha öncesinde aynı soyu Büyük İskender  bize getiriyor:

Bu ortak kan bağındaki parçalardan birisi Makedonya Kralı Philip ( Isadan once 382 – 336 ) Olympias ile evlenir. Oğullari Büyük İskender ( İsadan önce 356 – 323 ) birçok ülkeyi talan eder. Bu ülkeler arasında Yunanistan, Suriye, Mısır, Farslar ,Finike ve Babilliler var. Eski Sümer ve Hindistan da vardı. Fakat Büyük iskender 33 yaşında Babil’de öldü. İskender Mısır’ı yönetirken bir şehir bulur ve şehrin adı İskenderiye olur.. bu antik şehir ezoterik bilginin merkezi. İskender yunan filozof Aristo Tales tarafından eğitilmiştir. Aristo’nun eğitmeni Eflatun ve  Eflatun’u ise Socrates eğitmistir. “Windsor bush bloodline” yani Windsor Bushun kan bağı iskender , Nebuchadnezzar IV,III ve diğer Babil krallığından daha da eskiye gidiyor ve bu kan bağı antik Afrika kralları, Mısır Ramesis II, I, Tuthmosis IV, III, II, I, Amenhotep III, II, I, krallarına kadar uzanıyor. Bu çağ içinde krallar , kraliçelere , imparatorlar ve firavunlar kendi aralarında evlilik kurarak kendi kan bağlarını koruyup büyüttüler. Bu krallar insanlığı tarihin başlangıcından bu yana kontrol ettiler  ve kendilerini tanrılar tarafından ilahi bir hak verildiklerine inanıyorlardı. Bu ilahi hakka aynı kan bağından olanlar sahip olabilirler.

Bunu da okuyabilirsiniz  Şah İsmail ve Yavuz Sultan Selim

babil

Günümüzde İngiltere’de devleti yöneten yani Kraliçe Elizabeth’in başta olmasının tek sebebi kral ve kraliçe bağlarının olması yüzündendir. yani bir kraliyet düzeninin var olması ve aşamalı bir şekilde çalışması bu ilahi hakka sahip olanların hükmetmesinin sebebi ilahi olduklarından değil her şeyin kan bağına ve gerçek kökenlerinin nerden geldiğine bağlı ve çoğu kendilerini antik tanrıların dünyasından indiklerini iddia ediyorlar. Kraliyet aileleri sürekli olarak birbirleriyle evlendi ve bu birleşim antik zamana kadar uzuyor. Birleşmenin tek sebebi hepsi ayni dna’ya sahip olup ve onu devam ettirmek icin fakat bu DNA bağı dışarıdan birisinin gelerek bozulmasına sebep olur. Ne kadar ilginç ki İlluminati ailelerin bu işlemi bugüne kadar sürdürüyor. Kraliyet kan bağı “ilahi” olanlar yani Sümerler, Babil ve indus vadisi avrupaya kadar uzandi ve onlarda kraliyet ve soylu oldular. Bu aileler dünyanın birçok kıtasını yönettiler ve bunlar İngiliz İmparatorlugu, Fransa , Belçika,Hollanda ve Almanya. Daha sonra insanlar bu sisteme meydan okuyup reddettiler. Çünkü çoğu diktatörlüğü ve kraliyet kan bağı olan bir kimse tarafından yönetilmek istemedi ve bu yüzden bu aileler artık yeraltında gizli bir şekilde faaliyet göstermeye başladılar Ve buna benzer hikayeyi dünyanın bir çok yerinde bulabilirsiniz. Zulu ulusunun ünlü tarihçisi Credo Mutwa bana dedi ki nasıl bu kadar siyahi Afrikali lider sömürge ustaları tarafından başa getirildi. Çünkü onlarda Afrika kral ve kraliçeleri kan bağlarını taşıyıp onlarda beyaz tanrıların bir parçasından olduğu için.

Kaynak :David Icke


1981/Mersin doğumlu, Harita Mühendisi, Araştırmacı-Yazar, Gayrimenkul Değerleme Uzmanı, Kitap: Orta Dünyanın Analizi HKMO, İçel Sanat Kulübü,

2 Comments

  1. Soluksuz okudum yazı dizisini tşk ederim. Ayrıca sonuna kadar katılıyorum görüşlerinize. Zeki olduklarını düşünen amerikan halkını yüzyıllardır kekliyorlar farkında değiller. Sizi devamlı takip etmek istiyorum. Lütfen bana size devamlı ulaşabileceğim bir adresi twitter hesabıma yazarak iletirmisiniz ???? @Sevimli_Can07

  2. Yazıyı neden Google Translateden direkt yapıştırdınız? Bazı paragrafları okurken başım ağrıdı Türkçe anlamaya çalışırken. Editörünüz yok mu? Bu özensizliği beğenmedim.

Comments are closed.